stat4u

HugaNature

HUGA NATURE- polska firma oferująca produkty "dopasowane na miarę" dla fotografów przyrody. Stworzona przez praktyka z potrzeby, a że potrzeba jest matką wynalazków, powstała idea zapewnienia na rynku przydatnych akcesoriów w naszej wspólnej pasji, jaką jest fotografia. Stale rozwijająca się oferta firmy stara się wyjść naprzeciw wymaganiom trudnej fotografii przyrodniczej. Oprócz stałych pozycji w ofercie, realizujemy też pomysły naszych klientów, a naszą przewagą jest indywidualne podejście do każdego klienta oraz gwarancja serwisu. Wszystkie akcesoria są testowane w terenie, a efekty praktycznego wykorzystania naszych produktów można ocenić w galerii zdjęć.

Groundpod

Sprzęt stworzony specjalnie dla tych, dla których ważna jest możliwie najniższa perspektywa i komfort pracy. Idealne rozwiązanie by uzyskać perspektywę nieosiągalną dla statywu.

Carbag

Służący do stabilizowania zestawu fotograficznego worek, sprawdza się podczas fotografii bezpośrednio z okna samochodu i wszędzie tam gdzie podstawa jest niestabilna.

Raincover

Wodoodporny pokrowiec przeznaczony do fotografii w trudnych warunkach. Doskonale chroni sprzęt przed deszczem, ale też przed śniegiem, błotem, piaskiem.

Hidetent

Przystosowany do fotografii przyrodniczej, impregnowany namiot typu iglo. Dostępny w kilku wariantach kolorystycznych namiot spełnia większość wymagań fotografa przyrody.

Legscover

Neoprenowa ochrona na nogi statywu. Niwelują odblaski, chronią przed otarciami, poprawiają chwyt, a przede wszystkim poprawiają komfort noszenia statywu podczas niskiej temperatury. Trzymilimetrowej grubości neopren stanowi doskonałą izolację, a zapinany na ekspres błyskawiczny ocieplacz jest bardzo prosty w montażu. Dzięki zamkom błyskawicznym, do ocieplaczy nie przywierają wszelkie nieczystości, tak jak ma to miejsce przy wykorzystaniu mocowaniu na rzepy. By dokonać zamówienia należy podać wymiary statywu: obwód/średnica oraz preferowaną długość. Dostępne długości to: 20cm/25cm/30cm/35cm.
Dostępne wzory widoczne są poniżej.

Lenscover

Neoprenowa ochrona obiektywu przed otarciami, obiciami i zabrudzeniami. Dwumilimetrowej grubości neopren o wysokiej jakości, dopasowany jest na miarę każdego obiektywu, stanowiąc jednocześnie doskonałe maskowanie.

namiot snajperski

fototratwa